Drogi Czytelniku - czyli obgadajmy parę spraw

Cześć,Dawno nie gadaliśmy, co? Minął rok odkąd zacząłem regularnie blogować. Chciałem pod koniec sezonu zrobić sobie wolne, ochłonąć, pozbierać myśli, ułożyć plany. Myślałem, że wyrobię się w DWA TYGODNIE, jednak zajęło mi to tygodni aż pięć. Bardzo potrzebowałem tego czasu, ale nie myślcie, że próżnowałem.


W tym czasie napisałem opowiadanie na konkurs, którego wynik będzie w dniu jutrzejszym. Trzymajcie kciuki! Oczywiście udostępnię opowiadanie: „Nikt nie uleci w niebo” po uzyskaniu informacji o wyniku konkursu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)W międzyczasie doszedłem do wniosku, że będę układał plany miesięczne i artykuły pisał zgodnie z konkretnym tematem miesiąca. Pomiędzy artykułami z serii oczywiście będą nadal ukazywały się artykuły dodatkowe, opowiadania zarówno krótkie jak i te z serii… SZPITAL.

Wspomnę krótko o tym jak pracuję. Uważam, że jak czuję swobodę, nie mam żadnej presji, to piszę najciekawsze i najbardziej dopracowane teksty. Fajnie jest czasami usiąść i spisać tylko to co mam w głowie, jednak wiem, że to nie wnosi zbyt dużo do mojego kunsztu pisarskiego. Widzę dużą poprawę, kiedy wychodzę poza swoją strefę komfortu w tym co chcę wrzucać na bloga. Dzięki takiemu pisaniu uczę się wszechstronności i poszerza moje horyzonty. Myślę, że dzięki temu też mój blog jest tak bogaty w najróżniejsze formy i tematy.Zaraz, ale o czym to ja... a właśnie - SZPITAL. Tak, to opowiadanie jest dla mnie bardzo ważne i chciałbym przedstawić Wam je najlepiej jak potrafię. Dlatego uzbrójcie się w cierpliwość i czekajcie na kolejne rozdziały :)Chciałbym bardzo podziękować za to, że ze mną jesteście. Artysta bez publiki nigdy nie będzie spełniony. Wasza aktywność i docenianie dla moich wpisów są dla mnie bardzo ważne i nadają dużego znaczenia dla tego co robię. Każdy miesiąc, każdy kolejny artykuł, opowiadanie, rozdział, stanowią dla mnie porcję nowych doświadczeń. Za tą podróż do mojego dojrzałego pisania – bardzo Wam dziękuję i ze swojej strony obiecuję nie ustawać w tym co wychodzi mi coraz lepiej.

Bardzo dziękuję za świetne przyjęcie akcji #TWT - #twójwewnętrznytrener - który totalnie pozamiatał. Cieszę się, że ta seria artykułów okazała się Wam pomocna i cieszyła się dużą popularnością. 
 Podziękowania należą się również innym blogerom, którym poświęciłem jeden ARTYKUŁ, w którym mówię za co ich podziwiam.Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej. Jeśli Wam się coś spodoba w moim pisaniu nie bójcie się zostawić kilku słów w komentarzu. Cenię również konstruktywną krytykę. Jeszcze brakuje mi dużo w jakości słownictwa i popełniam często błędy, tym większy szacun za to, że jesteście :)Czekajcie na więcej, nie pożałujecie!