#1 Myślę, że - LORD KRUSZWIL, król youtube'a

Siemanko!

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Lordzie Kruszwilu – kliknij na mój ulubiony filmik tego autora: PRESTIŻOWY POSIŁEK DLA KOTKA.

Wiele osób poci się w komentarzach pod filmikiem Lorda Kruszwila, który skromnie mówi o sobie: "Siema, jestem Marek", że jak to(!) taki szesnastolatek, za hajs rodziców szaleje z kawiorem, rolexami i innymi „prestiżowymi” produktami. Przedstawiam więc swoją opinię w tym temacie :)Lord Kruszwil – nowy Testoviron

Zdecydowanie nie zgadzam się z powyższym porównaniem. Testoviron wyzywał (bardzo wulgarnie) Polaków od biedaków i cebulaków, którzy na rolexa, wyciskany sok z pomarańczy, albo luksus nowoczesnego telefonu zwyczajnie nie stać. Kruszwil mówi tylko jak zdobyć serce wszystkich dziewczyn. Przykuwa uwagę jego pewność siebie, która nie jest obrażająca „biedaków”. Testoviron ukuł kilka bardzo obraźliwych tekstów, które w internecie nabrały siły rolling joke’ów, ale nastoletni Marek, traktuje luksus jako standard życia. Wręcz przedstawia obiadek dla kotka składający się z hiszpańskiej szynki, przełożonej naprzemiennie z łososiem, oraz posypane krewetkami i przyozdobiony kawiorem z jesiotra i łososia, jako względnie tani posiłek. 

Dlaczego apple jest dobrym produktem? Bo jest prestiżowy!

Najnowszy film mówi o tym jak wejść do friendzone! Przeczy to wszystkim poradnikom związkowym w całym internecie! A wiek to tylko liczba świadomie spędzonych godzin, w których nie śpisz tylko partycypujesz z ludźmi i rozwijasz się intelektualnie. Geniusz!

W mojej opinii gość naprawdę robi rewelacyjną robotę jeśli chodzi o youtube. Bardzo mnie cieszy, że jest promowany i tak mocno się wybija chłopak, który naprawdę ma świetny pomysł na kanał. Może nie sikam ze śmiechu na jego filmikach, ale naprawdę wolę posłuchać żartów w tym stylu niż słuchać bluzgów Kołcza Majka.

Przecież to wszystko ironia, czyż nie?

Dlaczego traktować poważnie tak zabawnie przedstawiane filmiki. Stać go na to, żeby wydać 1500 zł na cele charytatywne, jeśli określona liczba osób nie pożyczy mu dwóch złotych, za które odwdzięczyłby się pięćdziesięcioma.

Tak jak Kołcz Majk naprawdę poważnie wypowiada się o świecie i wartościach. Tak jak ten koleś z filmiku poniżej wypowiada się o nowym pokoleniu wychowanym w internecie…Ale chłopak robi dużo śmieszniejsze filmiki niż cały polski kabaret. To wszystko doprowadza, że internet robi taki sam podział na białych i czarnych, katolików i wyznawców innych religii, czy jeszcze innych krzywdzących podziałów, a ten rodzaj humoru, po prostu jest zablokowany przez ograniczenia hejterów. 

Czekam na kolejne produkcje Lorda Kruszwila.

A Wam jak się podobają te filmiki? Czy Wam też zacina się ekran na filmiku w 4K? :)

Pozdrawiam
Rafau

Komentarze