Imagine Yourself Blog- nowa nazwa bloga

Nowa nazwa bloga nie oznacza nowego startu. Cały czas obiecywałem sobie, że będę dawał z siebie wszystko. Więc o co chodzi? Cały czas wmawiałem sobie, że rafaubloguje to tylko robocza nazwa czegoś ważniejszego. Przez dłuższy czas przyzwyczaiłem Was do tej nazwy, ale drażniła mnie już pospolitość tej nazwy.Imię, nazwa, to coś, z czym identyfikuje się jakąś rzecz, miejsce, albo osobę. Od imienia Rafau się nie uwolnię… chyba. Ale nazwę bloga mogłem zmienić w każdej chwili. Więc dlaczego Imagine Yourself?2 znaczenia


Przede wszystkim dzielę się na blogu moją wyobraźnią. Tak samo jak wspominałem w najważniejszym do tej pory wpisie o mojej misji-pragnę dzielić się swoją wrażliwością i spojrzeniem na świat. Piszę od wielu lat, i mam w tym już spore doświadczenie. Mam więc nadzieję, że wchodząc na serwis Imagine Yourself przeniesiecie się w wobraźni do mojego świata, w którym zastanawiam się nad istotnymi sprawami, tematami wartymi poruszenia, albo fikcją, która pozwoli oderwać się od codzienności.

Druga sprawa to literki „I”, oraz „Y”. Literka "I" z angielskiego oznacza słowo JA. "Y" w wymowie języka angielskiego może oznaczać WHY - dlaczego. "Ja-dlaczego", to częste pytanie, które sobie stawiam. Co stanowi o tym kim teraz jestem? Myślę, że ten kto czyta moje wpisy od początku dostrzeże zależność w tym haśle.


Plany na przyszłość


82 wpisy nauczyły mnie systematyczności i kreatywności. Chciałbym z tego co napisałem skleić w e-booka. Zarówno opowiadanie „Miasto Marzeń”, jak i artykuły i krótsze opowiadania. Od najbliższej niedzieli zacznie ukazywać się nowy serial „Szpital”. Zarówno „dlaczego ja”, jak i „szpital” nie mają nic wspólnego z telewizyjnymi paradokumentami ;)Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną dłużej. Jeśli Wam się spodobało to co zobaczyliście tutaj, powiedzcie o mnie znajomym, udostępnijcie mój wpis na facebooku, albo zajrzyjcie na mój kanał na Youtube. Mam tam na chwilę obecną jedynie dwa filmiki, ale pragnę w najbliższym czasie udostępniać tam częściej podcasty. Najnowszy film jaki planuję, będzie dla mnie bardzo szczególny. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Zapraszam więc z taką samą stanowczością na:
imagineyourselfblog.blogspot.com

Pozdrawiam
Rafau


PS:zapraszam też na instagram.com/rafauikswoktur , gdzie między innymi takie fotki, jak ta poniżej :)