Posty

Wyświetlanie postów z czerwiec, 2016

O języku serca, czyli co myślisz?

Obraz

Cierpliwość artystów

Obraz
Dziś artykuł o tym, jak pewna niezbędna cecha profesjonalistów bardzo mi imponuje w każdym z poniższych bohaterów. Chciałbym wypracować w sobie cierpliwość, która robi na mnie największe wrażenie, u ludzi, którzy naprawdę kochają to co robią. U artystów.

"Nałożyć maskę i się bawić w tym karnawale"

Obraz
Żyjemy w szalonych czasach. Podam trochę statystyk:
2 miliardy ludzi żyjących na naszej planecie ma konto na jakimś portalu społecznościowym. Internautów surfujących po internecie jest ponad 3 miliardy. Ludzi na świecie jest około 7 300 000 000. W Polsce ponad 95% gospodarstw domowych ma telewizor.

Co wynika z tych statystyk? Świat staje się malutką wioseczką, w której do każdego możemy wejść do domu, zobaczyć jaką mają dziś fryzurę i jak się czują. Nie odrywając wzroku od smartfona i nie ruszając tyłka sprzed komputera! Jak więc działa teraz biznes i marketing? Jest tak nachalny, że wizja Chajzera z proszkiem, który wyskoczy w twoim domu z lodówki przestaje być tylko żartem. 

Spacer po mieszkańcach miasta-wiersz

Obraz
Spacer po mieszkańcach miasta

Filmy na Youtube 2

Obraz
Witajcie,

Dziś znowu wpis o tym jak planuję swoją działalność na Youtube. Opowiem krótko o tym co Krzysztof Gonciarz nazwał „krokiem pierwszym”, oraz o tym co planuję w przyszłości.

Moja misja, część 2-Imagine Yourself

Obraz

Moja misja, część 1-Imagine Yourself

Obraz
Witajcie,


Tak jak możecie dowiedzieć się z tytułu, dziś się dowiecie jaki mam cel w prowadzeniu tego bloga. Piszę to spontanicznie, ale nie mówię, że to co czuję nie jest przemyślane, albo jest dziełem przypadku. Pragnę podzielić się swoją misją szczerze, abyście dobrze zrozumieli co chcę osiągnąć.


Przede wszystkim, jeśli ktoś jeszcze tego nie wie, UWIELBIAM PISAĆ!


To pasja którą odkryłem już około pięciu lat temu, jednak potrzebę wymyślania historii miałem już od najmłodszych lat. Nie wiem dokładnie które z historii jakie pamiętam z dzieciństwa były snami, a co sam sobie wymyśliłem, ale wyobraźnię miałem bujną. Jak nie mogłem spać wymyślałem scenariusze. Często były oparte na kanwie innych historii znanych mi z filmów, bajek, albo książek.


Od dziecka czytałem Biblię i nieobce mi były historie w niej zawarte. Już w młodym wieku potrafiłem z łatwością odnaleźć sens i lekcje płynące z treści Pisma. Takie treści uwrażliwiły mnie też na potrzeby duchowe, i pomogły skupiać się również na inny…